Levné plastové jímky

Vyrábíme levné plastové jímky.

Potřebujete levnou, ale přesto vysoce kvalitní certifikovanou plastovou jímku nebo vodoměrnou šachtu? Neváhejte, právě jste našli tu správnou firmu.

K námi dodávaným automatickým zavlažovacím systémům nabízíme od návrhu, dodání a instalace vodoměrných šachet a kvalitních certifikovaných akumulačních jímek až po dodání a instalaci čerpací stanice, vše je navrženo z materiálů a produktů nejvyšší kvality a následně testováno pod přísným dohledem. Kvalita akumulačních jímek je na kvalitu testována technickým zkušebním ústavem, který nám certifikoval výrobky a dodal stavební technické osvědčení.

Jímky jsou vyrobeny z 1. jakosti materiálů nepoužívá recyklované plasty na výrobu jímek.

Plastové jímky vyrobené z recyklovaných též nazývaných konstrukčních plastů nemají zaručenou svařitelnost. Dále nenabízí stejné mechanické vlastnosti jako plast 1. jakosti. Proto používáme pro výrobu jímek a dalších našich výrobků zásadně plasty 1. jakosti.

Nabízíme Vám široký sortiment kvalitního zboží za neuvěřitelné ceny.

Náš sortiment tvoří jímky – válcové a atypické. Zákazníkům nabízíme jímky pro obetonování, samonosné jímky a jímky dvouplášťové vhodné pro místa, kde hrozí průsak spodní nebo povrchové vody. Nabízíme také jímky určené pro zachycení a zpětné využití dešťové vody (praní, zálivka, mytí aut, WC. atd.).

Naše firma vyrábí vysoce kvalitní levné plastové jímky které jsou určeny jako: septiky, žumpy, akumulační jímky, jímky na pitnou vodu a vodoměrné šachty.

Plastová jímka na přání

Plastové jímky rádi vystrojíme podle vašich představ na septiky, žumpy, akumulační jímky a zásobníky s výtlakem , jímky na pitnou vodu, neklademe meze na jejich vystrojení či tvary, rozměry. Rádi s vámi vaši představu skonzultujeme, navrhneme řešení a zrealizujeme.

Veškeré plastové polotovary ze kterých vyrábíme vysoce kvalitní plastové jímky a další sortiment vybíráme podle výkresové dokumentace tak, aby splňovali potřebné normy a byla zaručena maximální životnost.

Jímky, septiky a vodoměrné šachty jsou vysoké kvality, kterou zabezpečují (certifikáty) statické výpočty konstrukce na zatížení, kterému jsou určeny.

Certifikace a upozornění!!!

Dle nařízení vlády 312/2005 Sb., Příloha 2, bod 10. 12 je certifikace pro žumpy a nádrže povinná. Certifikáty může vystavit pouze certifikační úřad a nemůžou si je firmy vystavovat samy.

Naše výrobky mají certifikaci a těchnické odvědčení pro Českou i Slovenskou republiku.

  • Všechny naše výrobky jsou certifikovány.
  • Stavebně technicky osvědčeny.
  • Staticky spočitané konstrukce.
TOPlist TOPlist huy