NAŠE SLUŽBY

V oboru automatických závlahových systémů působíme od roku 1998

Jsme autorizovaná firma nabízející komplexní služby v oblasti projekce a instalace automatických závlahových systémů (AZS). Spolupracujeme s více výrobci komponentů AZS, což nám při tvorbě projektů umožňuje využívat všechny nejnovější postupy a komponenty, které firmy postupně uvádějí na trh. Také nám to umožňuje respektovat sympatie nebo dobré zkušenosti investora s některou konkrétní značkou. Navrhujeme a realizujeme automatické závlahové systémy pro všechny účely kromě velkoplošné zemědělské závlahy.

Nabízíme poradenství v oboru “závlahy – zavlažování”. Pomůžeme Vám s orientací v širokém spektru závlahových komponentů, poradíme Vám s výběrem značky, rozsahem řešení a ekonomickou rozvahou, která bude splňovat Vaše potřeby a představy. Odpovědi na nejčastější dotazy najdete na našich stránkách zde .Hlavní důraz klademe na kvalitu, rychlost a spolehlivost.

Naši klienti:
Mezi naše klienty patří nejenom majitelé okrasných a užitkových zahrad, správci fotbalových a golfových hřišť, tenisových kurtů, ale také firmy pro které je důležité se před zákazníky prezentovat hezkým okolím sídla či provozovny firmy, mezi dalšími jsou obecní úřady a správci veřejných parků a ostatních prostranství. Zvláštní skupinu klientů tvoří projekční kanceláře a zahradní architekti.

Naši dodavatelé:
Navrhujeme a instalujeme systémy z komponentů firmy Hunter. V případě sympatií zákazníků k některé ze značek Toro, Rain Bird nebo K-Rain, navrhneme a nainstalujeme závlahový systém z té dané značky, samozřejmostí je servis u všech uvedených značek výrobců Hunter, Toro, Rain Bird, K-Rain.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

RSS
Follow by Email