Zahradní obrubníky Gartenprofil 3000

Zahradní obruba Gartenprofil 3000

Gartenprofil 3000 se používá k oddělení jednotlivých ploch v zahradách. Nejčastěji se používá k oddělení trávníku a výsadby, ale má i spoustu jiných uplatnění, což můžete vidět ve fotogalerii zde.

Vyrábí se v širokém sortimentu dílů, s jehož pomocí vytvoříte na své zahradě různé tvary, které dohromady budou působit čistým designem. Podélné profily, půlkulaté profily a rohové spojky. Instalace už nemůže být jednodušší.

V závislosti na aplikaci si vyberte výšku profilu. Vyrábí se ve výškách 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Pro oddělení trávníkové plochy od výsadby je dostačující výška profilu 10 cm nebo 15 cm. Pro aplikace jako jsou květníky se používá výška profilu 20 cm a 30 cm.

Profily lze kdykoliv nastavit a rozšířit. Působí estetickým, elegantním a moderním dojmem, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a nerezavý.

Pro Vaši inspiraci nahlédněte do fotogalerie realizovaných projektů zde.

Potřebujete-li poradit, navrhnout řešení nebo jen zajistit dodávku, kontaktujte nás .

 Vlastnosti zahradních obrubníků Gartenprofil 3000

  • ušlechtilá ocel Nirosta nereziví, je odolná proti povětrnostním vlivům a drží stálý tvar
  • decentní obruby, které celkově působí estetickým dojmem
  • jednoduchá instalace a lehké uložení do země
  • kompletní program pro různé tvary v zahradě: podélné profily do délky 3 m, rohové spoje, půlkulaté a kulaté profily do průměru 2 m
  • koncentrované použití semen, hnojiv a závlahy
  • již žádné nežádoucí prorůstání kořenů
  • zakulacený horní okraj zajistí bezpečnost, současně zabraňuje poškození Vaší travní sekačky
Flexibilita zahradních obrubnků Gartenprofil 3000
Flexibilita obrubníků Gartenprofil 3000
Flexibilní + tvarovatelné

Vlastnosti použitých materiálů umožňují profily ohýbat a tvarovat podle potřeby bez ohnutí nebo lámání. Tato flexibilita je jedinečná. Chcete-li profil ohnout je potřeba, aby byl delší než 1,5 m, čím delší tím lépe se Vám bude ohýbat. Chcete-li tvořit kruh, počítejte s minimálním průměrem 80 cm. Gartenprofil 3000 se přizpůsobí každé kontuře vaší zahrady.

Individuální návrh

Vzhledem k flexibilitě Gartenprofil 3000 může být každý obrys ve Vaši zahradě olemovaný. Květinové záhony, trávní, cesty nebo jezírka v jakémkoliv tvaru. Přeměňte své představy ve skutečnost.

Stabilita + bezpečnost

Vlnitý profil zajišťuje stabilitu a pevnost, Gartenprofil 3000 může být instalován bez nutnosti použít další fixační prvky. Viditelná šířka zaoblené horní hrany je široká pouze 7 mm a proto je velmi decentní a elegantní. Zaoblení zajišťuje  bezpečnost, takže nic nebrání, aby si děti mohli na zahradě hrát a dovádět.

Instalace

Výška profilu je na Vás, v závislosti na Vašich preferencích a oblasti použití, profily mohou být instalovány v úrovni terénu nebo nad zemí, tak aby část profilu byla viditelná. Obvykle se profily instalují, aby jejich horní zaoblená hrna byla 1,5-2 cm nad zemí. Takto  bude sekání trávníku  stále snadné a pohodlné. Vložením profilu se zastaví nežádoucí šíření kořenů.

Přehled sortimentu zahradních obrub Gartenprofil 3000 najdete zde.

RSS
Follow by Email